redNet Zarządzanie Wykończenie wnętrz Agencja nieruchomości Consulting Luksusowe mieszkania Apartamenty wakacyjne tabelaofert.pl „Mieszkanie dla Młodych” Delikatesy internetowe
Język:
Polski Polski

Dni Otwarte osiedla Słoneczne Kliny, nowy budynek w sprzedaży

Jak informuje deweloper w nowym budynku do sprzedaży udostępniono lokale o powierzchniach od 28-62 m2 w cenach od 5.460,00 zł/m2 ponadto w ciągłej sprzedaży pozostają mieszkania w realizowanym budynku B o powierzchniach 29-82 m2. Wszystkie lokale mieszkalne w budynkach wielorodzinnych oferowane są w pakiecie z programem wykończeniowym ‘Słoneczny II’  bez dodatkowych dopłat. Dla realizowanej części inwestycji wykonany już został własny park rekreacyjno-wypoczynkowy oraz plac zabaw dla dzieci, z którego korzystać będą mogli zarówno nabywcy domów jednorodzinnych jak i mieszkańcy budynków wielorodzinnych.Natomiast każdy ze zrealizowanych budynków jednorodzinnych oprócz 4-5 pokoi oraz poddasza do zaadoptowania będzie posiadał własny ogródek, garaż, miejsce postojowe oraz komórkę lokatorską do wyłącznego użytkowania. „Wszystkie z wymienionych elementów zawarte są w cenie standardowego domu, bez konieczności dodatkowych opłat” -  informują pracownicy dewelopera. Domy zaprojektowane są tak, by w każdym z nich była południowa elewacja gwarantująca, poza komfortem i intymnością, odpowiednio dobre nasłonecznienie. Zrealizowanych już zostało 48 domów, z których w aktualnej ofercie dostępne są te o metrażach 115-136 m2.

Dla odwiedzających osiedle w trakcie Dni Otwartych możliwe są do uzyskania rabaty do 15.000 zł oraz pokryta pełna taksa notarialna przy podpisaniu Umowy Deweloperskiej – również dla lokali mieszkalnych.

 

Promocje na Dni Otwarte:

  • Domy - rabat 15 tys zł
·         Mieszkania i domy – pokryta pełna taksa notarialna przy Umowie Deweloperskiej  

Domy:

  • 115-136 m2

 

Mieszkania:

  • 1 pokój: 28-29 m2
  • 2 pokoje: 36-52 m2
  • 3 pokoje: 52-76 m2
  • 4 pokoje 63-82 m2

 

Dni Otwarte Osiedla Słoneczne Kliny

Miejsce: teren budowy osiedla, ul. Komuny Paryskiej (dojazd od ul. Zawiłej)

Termin: 11-12 czerwca 2016 roku (sobota-niedziela)

Godziny: 1000-1500

 

Więcej na: www.slonecznekliny.pl

Informacja prasowa redNet 24 Sp. z o.o.


Pokaż wszystkie
Pokaż wszystkie
Pokaż wszystkie
Pokaż jedną
Pokaż jedną
Pokaż jedną

Tylko u nas:

redNet24 posiada w swojej ofercie szereg inwestycji na wyłączność
ARCHITEKTURA Kontynuacją zabudowy wielorodzinnej jest rozpoczęta budowa kolejnego etapu inwestycji składającej się z dwóch nowoczesnych budynków o niebanalnej estetyce. Oryginalny architektonicznie projekt wzorowany jest na pierwszym etapie inwestycji. Harmonijna elewacja w szaro-białej...
Pokaż ofertę
Pokaż ofertę
Pokaż ofertę
poprzednia
następna
link do fb

Polecane oferty:

zamknij Nasz serwis korzysta z plików cookies, by ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron oraz w celach reklamowych. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.