redNet Zarządzanie Wykończenie wnętrz Agencja nieruchomości Consulting Luksusowe mieszkania Apartamenty wakacyjne tabelaofert.pl „Mieszkanie dla Młodych” Delikatesy internetowe
Język:
Polski Polski

Regulaminy


REGULAMIN KORZYSTANIA Z SERWISU INTERNETOWEGO

 1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania przez użytkowników z usług dostępnych na serwisie internetowym . Regulamin ten nie obejmuje usługi zgłaszania i zamieszczania ogłoszeń na serwisie , które są regulowane przez odrębny Regulamin Zamieszczania Ogłoszeń .
 2. Właścicielem serwisu jest redNet24 Sp. z o.o.
  więcej »

REGULAMIN ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ W SERWISIE INTERNETOWYM

 1. Publikacja ogłoszenia w serwisie internetowym wymaga dokonania uprzedniej rejestracji ogłoszeniodawcy.
 2. Zamieszczanie ogłoszeń w serwisie jest dostępne poprzez opcję: "Dodaj ofertę" w nagłówku serwisu. Zamieszczenie ogłoszenia składa się z następujących etapów:
  więcej »

POLITYKA PRYWATNOŚCI

 1. Serwis internetowy jest prowadzony przez redNet24 Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Służy on przekazywaniu pomiędzy użytkownikami informacji dotyczących szeroko pojętego rynku nieruchomości. Cel ten może być osiągnięty jedynie wówczas, gdy użytkownicy serwisu dokonają wymiany swoich danych. W praktyce dane te dotyczą zarówno osób fizycznych, jak też przedsiębiorców.
  więcej »
link do fb

Polecane oferty:

zamknij Nasz serwis korzysta z plików cookies, by ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron oraz w celach reklamowych. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.