redNet Zarządzanie Wykończenie wnętrz Agencja nieruchomości Consulting Luksusowe mieszkania Apartamenty wakacyjne tabelaofert.pl „Mieszkanie dla Młodych” Delikatesy internetowe
Język:
Polski Polski

Ogłoszenia o pracy

redNet24 Sp. z o.o. poszukuje:

DORADCA ds. RYNKU WTÓRNEGO

Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • koordynacja sprzedaży i wynajmu nieruchomości inwestorów redNet Property Group,
  • kompleksowa obsługa klientów redNet24 zainteresowanych zakupem lub najmem.

WYMAGANIA:

  • min. 6-miesięczne doświadczenie w agencji nieruchomości lub doradztwie kredytowym,
  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość języka angielskiego i/lub hiszpańskiego,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dodatkowym atutem będzie Licencja Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami.

OFERUJEMY:

  • UMOWĘ O PRACĘ,
  • prowizje od dokonanych transakcji,
  • premie uznaniowe,
  • laptop i telefon komórkowy,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) na adres: praca@rednet24.com. W temacie prosimy wpisać nazwę stanowiska.
GWARANTUJEMY PEŁNĄ DYSKRECJĘ
Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

  • zarządzanie zespołem,
  • kompleksowa obsługa klientów zainteresowanych sprzedażą/kupnem/wynajmem nieruchomości mieszkaniowych,
  • pozyskiwanie nowych klientów.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w branży nieruchomości,
  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność, kreatywność,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości w Polsce,
  • wynagrodzenie: stała podstawa plus prowizja,
  • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • stałą pracę w młodym i ambitnym zespole.

link do fb