redNet Zarządzanie Wykończenie wnętrz Agencja nieruchomości Consulting Luksusowe mieszkania Apartamenty wakacyjne tabelaofert.pl „Mieszkanie dla Młodych” Delikatesy internetowe
Język:
Polski Polski

Analizy i raporty o rynku nieruchomości

Kompleksowa obsługa consultingowa projektu inwestycyjnego realizowana przez redNet Consulting przy współpracy innych spółek wchodzących w skład redNet Property Group obejmuje wszystkie fazy jego realizacji:

  • Na etapie projektowania i wyceny inwestycji – wsparcie doradcze realizowane przez spółkę redNet Consulting oraz redNet 24.
  • Na etapie sprzedaży - pełna obsługa sprzedażowa, wykorzystująca wszelkie kanały sprzedaży dostępne w ramach spółek redNet 24. redNet Investment oraz redNet Media.
  • Symultanicznie - wykończenie mieszkań oraz opieka nad zarządzaniem projektem przez redNet Dom oraz redNet Management.

Dlaczego consulting kompleksowy w redNet?

Potrafimy prowadzić projekty inwestycyjne od początku do zakończonego sukcesem końca. Możemy dzielić się z Państwem doświadczeniem zdobywanym na wielu polach. Tworzyliśmy od zera projekty dla takich firm jak CFE, Trigranit, czy ING. Współpraca obejmowała prace od wstępnego consultingu obejmującego opinię o projekcie, poprzez współpracę z architektami mającą na celu stworzenie optymalnych rozwiązań architektonicznych (rzuty mieszkań, rzuty kondygnacji), wycenę obejmującą dekompozycję cen poszczególnych mieszkań, po stworzenie planu marketingowego, strategii produktu i sprzedaż projektu. Możemy wykorzystać doświadczenie osób pracujących w ramach wszystkich spółek wchodzących w skład redNet Property Group, aby stworzyć jedyny i niepowtarzalny projekt powodujący zadowolenie nabywców oraz maksymalizację Państwa zysków.

Oferta consultingu kompleksowego jest ofertą indywidualną, zatem ostateczny zakres współpracy jak i warunki finansowe będą wypracowywane podczas spotkań z Klientem.

Kontakt:
Marcin Gołębiowski - Pełnomocnik Zarządu
tel.: +48 22 318 72 66
e-mail: marcin.golebiowski@rednetproperty.com

Pokaż wszystkie
Pokaż wszystkie
Pokaż wszystkie
Pokaż jedną
Pokaż jedną
Pokaż jedną

Tylko u nas:

redNet24 posiada w swojej ofercie szereg inwestycji na wyłączność
ARCHITEKTURA Kontynuacją zabudowy wielorodzinnej jest rozpoczęta budowa kolejnego etapu inwestycji składającej się z dwóch nowoczesnych budynków o niebanalnej estetyce. Oryginalny architektonicznie projekt wzorowany jest na pierwszym etapie inwestycji. Harmonijna elewacja w szaro-białej...
Pokaż ofertę
Pokaż ofertę
Pokaż ofertę
poprzednia
następna
link do fb

Polecane oferty:

zamknij Nasz serwis korzysta z plików cookies, by ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron oraz w celach reklamowych. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.