redNet Zarządzanie Wykończenie wnętrz Agencja nieruchomości Consulting Luksusowe mieszkania Apartamenty wakacyjne tabelaofert.pl „Mieszkanie dla Młodych” Delikatesy internetowe
Język:
Polski Polski

Ruczaj Park, budowa zakończona czas na Dzień Otwarty

W tym półroczu dobiegła końca budowa inwestycji Ruczaj Park – Kraków. Z tego też powodu deweloper – Skarbiec Nieruchomości 5 organizuje w najbliższą sobotę – 14 maja Dzień Otwarty. W godzinach od 10:00 do 17:00 pracownicy dewelopera służą pomocą w wyborze mieszkania oraz możliwością bezpośredniej wizytacji wybranego lokalu. W czasie Dnia Otwartego będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat  opcji wykończenia w Programie „Pod klucz”, który deweloper oferuje w standardowej cenie lokalu.

Ruczaj Park - Kraków to  dwa charakterystyczne budynki wznoszące się bezpośrednio nad skrzyżowaniem ulic Kapelanka i Brożka. W budynkach tych powstało łącznie 188 mieszkań oraz dwa lokale usługowe, z których dostępny w sprzedaży jest jeszcze jeden o powierzchni 324 m2. Metraże lokali mieszkalnych pozostających w ofercie to 28-72m2.

Ruczaj Park Kraków to lokale mieszkalne zaprojektowane z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Wysokiej klasy materiały budowlane, jakość wykończenia i standard części wspólnych pozwalają zaliczyć powstające obiekty do najbardziej poszukiwanych inwestycji mieszkaniowych w Krakowie. Ponadto dzięki współpracy z firmą redNet Dom istnieje możliwość wykończenia mieszkań „pod klucz" – pozostaje tylko wnieść meble.

 Mieszkania:

  • 1 pokój: 28 m2
  • 2 pokoje: 33-53 m2
  • 3 pokoje: 61-72 m2
  • 4 pokoje 68-70 m2

Dzień Otwarty Ruczaj Park - Kraków

Miejsce: ul. Lipińskiego 1 i 1A – wjazd od skrzyżowania ulic Kapelanka i Brożka

Termin: 14 maja 2016 roku  (sobota)

Godziny: 1000-1700

 

Więcej na: www.ruczajpark-krakow.pl

Informacja prasowa redNet 24 Sp. z o.o.


Pokaż wszystkie
Pokaż wszystkie
Pokaż wszystkie
Pokaż jedną
Pokaż jedną
Pokaż jedną

Tylko u nas:

redNet24 posiada w swojej ofercie szereg inwestycji na wyłączność
ARCHITEKTURA Kontynuacją zabudowy wielorodzinnej jest rozpoczęta budowa kolejnego etapu inwestycji składającej się z dwóch nowoczesnych budynków o niebanalnej estetyce. Oryginalny architektonicznie projekt wzorowany jest na pierwszym etapie inwestycji. Harmonijna elewacja w szaro-białej...
Pokaż ofertę
Pokaż ofertę
Pokaż ofertę
poprzednia
następna
link do fb

Polecane oferty:

zamknij Nasz serwis korzysta z plików cookies, by ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron oraz w celach reklamowych. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.