redNet Zarządzanie Wykończenie wnętrz Agencja nieruchomości Consulting Luksusowe mieszkania Apartamenty wakacyjne tabelaofert.pl „Mieszkanie dla Młodych” Delikatesy internetowe
Język:
Polski Polski

Aktualności

Zmiany na rynku wrocławskim w latach 2012 - 2016

Obecnie Wrocław jest trzecim miastem w Polsce po Warszawie i Krakowie pod względem liczebności oferty mieszkań deweloperskich. Jest to rynek atrakcyjny zarówno jeśli chodzi o podjęcie studiów, pracy czy zamieszkanie.

Zielona przestrzeń mieszkaniowa

W chwili obecnej nabywcy mieszkań deweloperskich stali się klientami świadomymi, którzy nabywają mieszkanie nie tylko w celu zaspokojenia podstawowej potrzeby bezpieczeństwa i stabilizacji.

Metro zmienia warszawskie dzielnice

O tym, że metro pełni funkcję miastotwórczą nie trzeba dziś nikogo przekonywać. Metro determinuje powstawanie nowych osiedli, centrów handlowych czy biznesowych, nowej infrastruktury technicznej i społecznej itd.

Podaż mieszkań na rynku pierwotnym

Niewątpliwie, rok 2015 był bardzo dobrym rokiem dla deweloperów. Wysoki popyt na mieszkania wynikał z poprawy sytuacji gospodarczej w kraju, utrzymującego się od marca 2015 roku rekordowo...

Mieszkanie dla Młodych – Liczba inwestycji

W IV kwartale 2015 w poniższych miejscach dla wskazanych limitów cenowych na rynku była dostępna poniższa liczba inwestycji deweloperskich

MdM – Mieszkanie dla Młodych

Dnia 15 marca 2016 roku Bank Gospodarstwa Krajowego ogłosił, że łączna kwota finansowego wsparcia wynikająca z wniosków nabywców o dofinansowanie wkładu własnego na rok bieżący osiągnęła równowartość 95% kwoty zaplanowanej na wypłaty w ustawie budżetowej na 2016 rok.

Czym kieruje się potencjalny kupujący przy wyborze mieszkania?

Głównym kryterium determinującym wybór mieszkania jest jego cena. Potencjalni klienci na podstawie oceny swoich możliwości finansowych wiedzą ile są w stanie zapłacić za mieszkanie. Ceny rozważanych mieszkań zależą od tego, czy nabywca chce kupić mieszkanie za gotówkę, czy zamierza zaciągnąć kredyt hipoteczny w banku.

Rok 2010 i 2015 w Warszawie

Według stanu na koniec października 2015 r. podaż mieszkań na pierwotnym rynku mieszkaniowym w Warszawie kształtowała się na poziomie 20,8 tys. jednostek. Równo pięć lat wcześniej, w 2010 r. deweloperzy oferowali w stolicy niespełna 16,3 tys. mieszkań.

Mieszkanie dla Młodych – Szczecin

Szczecin charakteryzuje się relatywnie dużą dostępnością programu Mieszkanie dla Młodych. Średnia cena mieszkań oferowanych w Szczecinie oscyluje w granicach 4,8-4,9 tys. PLN/mkw., podczas gdy obowiązujący w IV kwartale 2015 roku limit cenowy MdM wynosi 4 516,60 PLN/mkw.

Mieszkanie dla Młodych – Poznań

Limit cenowy programu MdM obowiązujący w IV kwartale 2015 roku w Poznaniu wynosi 5 924,60 PLN/mkw. i nie uległ zmianie względem poprzedniego kwartału.
Pokaż wszystkie
Pokaż wszystkie
Pokaż wszystkie
Pokaż jedną
Pokaż jedną
Pokaż jedną

Tylko u nas:

redNet24 posiada w swojej ofercie szereg inwestycji na wyłączność
ARCHITEKTURA Kontynuacją zabudowy wielorodzinnej jest rozpoczęta budowa kolejnego etapu inwestycji składającej się z dwóch nowoczesnych budynków o niebanalnej estetyce. Oryginalny architektonicznie projekt wzorowany jest na pierwszym etapie inwestycji. Harmonijna elewacja w szaro-białej...
Pokaż ofertę
Pokaż ofertę
Pokaż ofertę
poprzednia
następna
link do fb

Polecane oferty:

zamknij Nasz serwis korzysta z plików cookies, by ułatwić użytkownikom korzystanie z naszych stron oraz w celach reklamowych. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.